До відома громадським організаціям!

Дата: 29.11.2018 10:51

Програма «U-LEAD з Європою» оголосила другий раунд конкурсу проектів громадських організацій, які працюють на регіональному і місцевому рівнях та підтримують розвиток громад.

Метою другого раунду конкурсу є залучення до розвитку громад та діалогу з місцевою владою молоді, жінок, людей з особливими потребами та підтримка рівноправного залучення жінок до процесу формулювання політики та ухвалення рішень, підвищення гендерного балансу.

Проектні заявки можуть подавати ГО з 24 областей України до 20 грудня 2018 р.

Місцева громадська організація, що бажає подати проект на конкурс, будемо раді допомогти з оформленням проектної заявки!

(Контакт - Наталія Вінничук, радник з питань комунікації Івано-Франківського ЦРМС, тел. 0679909807)Фото без опису

Детальніша інформація про умови конкурсу та форми для подачі проекту: https://decentralization.gov.ua/news/10146