ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ КЕРІВНИКА (ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ) КП "ДЕЛЯТИНСЬКИЙ НЕКОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ КОВАЛЬЧИШИН СВІТЛАНУ БОГДАНІВНУ!

Дата: 26.11.2018 08:36

КЕРІВНИЦТВО ТА АПАРАТ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ ЩИРО ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ КЕРІВНИКА (ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ) КП "ДЕЛЯТИНСЬКИЙ НЕКОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КОВАЛЬЧИШИН СВІТЛАНУ БОГДАНІВНУ!

Ви присвятили своє життя найблагороднішій справі − турботі про здоров'я людини. Із глибокою вдячністю до Вас наповнені серця тих, кому Ви допомогли і допомагаєте справлятися з важкими недугами, повертаєте до життя й роботи.  Нехай доля буде до Вас привітною, життєва дорога буде чистою і на ній зустрічаються вірні друзі та колеги! Бажаємо міцного здоров’я, вдачі, щастя, здійснення всіх мрій та задумів!