Делятинська селищна рада об'єднаної територіальної громади інформує про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади: Інспектора з благоустрою  Делятинської селищної ради об'єднаної територіальної громади

Дата: 28.11.2018 15:08

ОГОЛОШЕННЯ

Інспектора з благоустрою  Делятинської селищної ради об'єднаної територіальної громади.

На  посаду інспектора з благоустрою  Делятинської селищної ради об'єднаної територіальної громади може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче бакалавра, стаж  роботи не менше двох років, вільно володіє українською мовою, а також професійні та моральні  здібності, фізичний і психічний стан, якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:

-заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних;

-копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

-копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;

-копію документа про вищу освіту не нижче ступеня бакалавра;

-автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи.

Особа може надати інші документи, які можуть підтверджувати її професійні та/або  моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе кандидат.

Умови оплати праціпосадовий  оклад  згідно штатного розпису  КП «Комунгосп».

Документи на участь у конкурсі приймаються в приміщенні Делятинської селищної ради об'єднаної територіальної громади протягом 30 календарних днів з  12.11.2018 року до 11.12.2018 року включно.

Відповідальні  за прийом документів особи:

Поп'юк Іванна Денисівна 0672747822,

Процьків-Доцяк Лідія Любомирівна 0678332330.

Конкурс на заміщення вакантної посади інспектора з благоустрою Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади планується провести 13 грудня 2018 року о 10.00 год в Народному домі смт  Делятин.

Голова конкурсної комісії                                                           П. Якимець