ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР НАДАТИ В ОРЕНДУ ПРИМІЩЕННЯ

Дата: 12.11.2018 14:19

1. Назва об’єкта: приміщення (2 м. кв.) КП «Делятинська міська некомерційна лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади (смт Делятин, вул. 16 Липня,287), для встановлення банкомату.

Фізична чи юридична особа, яка має намір взяти в оренду комунальне майно:

-  Публічне  акціонерне  товариство «Державний   ощадний  банк  України» м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 19.

Умови оренди об’єкта:

- об’єкт передається з метою розміщення в даному приміщенні (на 2-х метрах кв.) банкомату;

- розмір орендної плати буде визначено (проведено розрахунок) та встановлено після прийняття рішення про надання в оренду вищезазначеного приміщення на черговій сесії Делятиинської селищної ради об’єднаної територіальної громади та беручи до уваги орієнтовний перелік об’єктів комунального майна Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади, які можуть передаватись в оренду;

- строк оренди: 2 (два) роки 11 місяців;

- забезпечити приміщення, яке здається в оренду у належному стані та використовувати його за призначенням.

- утримання об’єкта відповідно до діючих норм.

1. Назва об’єкта: приміщення КП «Делятинська міська некомерційна лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади (смт Делятин, вул. Луги, 5) (нежитлові приміщення, а саме: частина першого поверху, площею 43,1 м. кв.), для подальшого розміщення «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Фізична чи юридична особа, яка має намір взяти в оренду комунальне майно:

-  комунальний заклад «Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної   допомоги  та медицини катастроф» 76009 м. Івано-Франківськ, вул. Софіївка, 39, код ЄДРПОУ 38554360.

Умови оренди об’єкта:

- об’єкт передається з метою розміщення в даному приміщенні центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф;

- розмір орендної плати буде визначено згідно Положення про порядок передачі  в оренду об’єктів комунальної власності Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади та беручи до уваги орієнтовний перелік об’єктів комунального майна Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади, які можуть передаватись в оренду;

- забезпечити приміщення, яке здається в оренду у належному стані;

- утримання об’єкту відповідно до діючих норм закону.

- забезпечити приміщення, яке здається в оренду у належному стані;

- утримання об’єкту відповідно до діючих норм закону.

1. Назва об’єкта: приміщення КП «Делятинська міська некомерційна лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади (смт Делятин, вул. Луги, 5) (вільні нежитлові приміщення, а саме: приміщення №22-1,3м.кв., №23-1,8м.кв., №24-6,0м.кв., 25-1,9м.кв., №26-2,7м.кв., №27-10,9м.кв., №28-22,1м.кв., №30-18,9м.кв.,), для діяльності ТзОВ «Центр відновного лікування» у сфері медичної практики по напрямку травматологія і ортопедія, а також медичної реабілітації.

Балансоутримувач: Делятинська селищна рада об’єднаної територіальної громади.

Фізична чи юридична особа яка має намір взяти в оренду комунальне майно:

-  ТзОВ «Центр відновного лікування» 76018 м. Івано-Франківськ, бульвар Південний, буд. 35, кв. 95, ід. код 40032551.

Умови оренди об’єкта:

- об’єкт передається з метою розміщення в даному приміщенні центру відновного лікування з метою забезпечення діяльності в сфері медичної реабілітації воїнів АТО/ООС інвалідів та дітей з ДЦП;

- розмір орендної плати буде визначено (проведено розрахунок) та встановлено після прийняття рішення про надання в оренду вищезазначених приміщень на черговій сесії Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади та беручи до уваги орієнтовний перелік об’єктів комунального майна Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади, які можуть передаватись в оренду;

- строк оренди: 2 (два) роки 11 місяців;

- забезпечити приміщення які здаються в оренду у належному стані та використовувати їх за призначенням;

- утримання об’єктів відповідно до діючих норм.