Інститут Політичної Освіти    ЗАПРОШУЄ депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) зголошуватися до участі в навчальних семінарах з актуальних питань депутатської діяльності

Дата: 05.10.2018 10:02

Інститут Політичної Освіти

ЗАПРОШУЄ

Протягом 2018-2019 рр. Інститут Політичної Освіти в рамках Проекту «Сильні ради – спроможні громади» організує низку навчальних заходів для депутатів ОТГ, присвячених статусу, правам та обов’язкам депутатів, житлово-комунальному господарству, бюджетній  сфері, земельним відносинам. Проект «Сильні ради – спроможні громади» реалізується Інститутом Політичної Освіти за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Для участі у навчаннях необхідно надати:

-          заповнену анкету

-          резюме (коротка біографія та досвід громадсько-політичної діяльності);

-          твір на тему «Децентралізація в дії. Як впроваджується реформа на рівні громади» (максимум 600 слів);

-          рекомендація від організації, яка делегує учасника (місцева радатощо).

За підсумками конкурсного відбору, будуть сформовані 12-ть фіксованих груп з депутатів ОТГ, чисельністю 25 осіб кожна.

Критеріями відбору* будуть:

-          наявність повного пакету документів, надісланого кандидатом(ою) до участі в навчанні;

-          сумлінність у  написанні твору;

-          рівномірне регіональне представництво;

-          гендерний баланс.

*Учасниками навчань не можуть стати ті депутати ОТГ, які вже пройшли аналогічні навчання Інституту Політичної Освіти.

Для кожної з 12-ти сформованих груп впродовж 2018-2019 рр. буде організовано серію з трьох триденних семінарів з наступних тематик:

-          Статус, права та обов’язки депутатів.

-          Участь депутатів у процесі формування, використання та контролю за бюджетом ОТГ.

-          Можливості та обов’язки депутатів по житлово-комунальним та земельним питанням.

Витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та проїздом учасників будуть покриті за раїхунок проекту.

Остання дата надсилання документів: 14 жовтня 2018 року.

Про результати відбору всі кандидати будуть повідомлені не пізніше 17 жовтня.

УВАГА! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи потрібно надсилати електронною поштою на адресу: office@ipo.org.ua з темою IPO_U-LEAD

Контакти:

тел.: 044 278-55-43