ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЧЕРЛЕНЮКА ВОЛОДИМИРА!

Дата: 19.09.2018 08:43

КЕРІВНИЦТВО ТА ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЩИРО ВІТАЄ ХУДОЖНЬОГО КЕРІВНИКА НАРОДНОГО ДОМУ СМТ ДЕЛЯТИН, ЗАСЛУЖЕНОГО ПРАЦІВНИКА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ, ДЕПУТАТА НАДВІРНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРЛЕНЮКА ВОЛОДИМИРА ЮРІЙОВИЧА З ЮВІЛЕЄМ -ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ! БАЖАЄМО ВАМ ЩЕ ДОВГІ РОКИ УСПІШНО ПРАЦЮВАТИ НА ТВОРЧІЙ НИВІ, МІЦНОГО ЗДОРОВ"Я, СІМЕЙНОГО ЗАТИШКУ, КОХАННЯ, ПОВАГИ ВІД ЛЮДЕЙ, БАГАТО ШАНУВАЛЬНИКІВ ВАШОЇ ТВОРЧОСТІ, ЗДІЙСНЕННЯ ЗАДУМІВ ТА БОЖОЇ ОПІКИ!