Розпорядження про скликання 9 сесії

ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Надвірнянського району Івано-Франківської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

17 вересня 2018 року                        смт Делятин                                         № 138

Про скликання дев’ятої чергової сесії

Делятинської селищної ради

об’єднаної територіальної громади

Відповідно до Регламенту Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної   громади, затвердженого рішенням другої сесії від 08.02.2018  №13-2/2018, Плану роботи Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням третьої сесії селищної ради                    від 29.03.2018 №45-3/2018, Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 42, 46, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

зобовязую:

1.Скликати дев’яту чергову сесію Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади сьомого демократичного скликання.

2.Рекомендувати для розгляду на дев’ятій черговій сесії Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади сьомого демократичного скликання такі питання:

2.1.Про  внесення змін до рішення третьої сесії від 29.03.2018 №46-3/2018 «Про План прийняття регуляторних актів Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади   на 2018  рік».

Доповідач:  М. Обідняк - заступник селищного голови.

2.2.Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг у Делятинській селищній раді об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: А. Обідняк - начальник відділу «ЦНАП»  Делятинської ОТГ.

2.3.Про готовність бюджетних установ, комунальних підприємств до опалювального сезону в період 2018-2019 рр.

Доповідач: П. Якимець -  заступник селищного голови.

2.4.Про  внесення змін до рішення селищної ради від 08.02.2018 №24-2/2018 «Про селищний бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

Доповідач:  М. Обідняк - заступник селищного голови.

2.5.Про внесення змін до рішення сесії від 26.06.2018 №279-6/2018 «Про передачу майна в оперативне управління КП «Делятинська міська некомерційна лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Н. Пліщук - спеціаліст відділу з правової та кадрової роботи.

2.6.Про внесення змін до рішення сесії  від 26.06.2018 №  217 -6/2018  «Про передачу майна в оперативне управління КП «Делятинський некомерційний центр первинної медико-санітарної допомоги» Делятинської селищної ради  об'єднаної територіальної громади.

Доповідач: Н. Пліщук - спеціаліст відділу з правової та кадрової роботи.

2.7.Про передачу основних засобів, обладнання та інших матеріальних цінностей на баланс КП «Делятинський некомерційний центр  первинної медико-санітарної допомоги» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: І. Круліківська - головний бухгалтер відділу фінансів, соціально-економічного розвитку, бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення.

2.8.Про передачу основних засобів, обладнання та інших матеріальних цінностей на баланс КП «Делятинська міська  некомерційна лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради  об’єднаної територіальної громади.

2.9.Про надання дозволу на попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за кошти селищного бюджету у 2018 році.

Доповідач:  М. Обідняк - заступник селищного голови.

2.10.Про затвердження рішення виконавчого комітету Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

2.11.Про передачу основних засобів, обладнання та інших матеріальних цінностей на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

2.12.Про затвердження розпоряджень селищного голови.

Доповідач:  М. Обідняк - заступник селищного голови.

2.13.Про затвердження тарифів на послуги з виробництва теплової енергії ТзОВ «Карпатитеплопостач» для бюджетних установ Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач:  М. Обідняк - заступник селищного голови.

2.14.Про внесення  змін до рішення  селищної ради  від 10.05.2018 №135-5/2018 «Про затвердження  Положення про  порядок надання матеріальної допомоги мешканцям Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

Доповідач: В. Кухтарук - секретар селищної ради.

2.15.Про розгляд звернень.

Доповідач: Б. Клим’юк - селищний голова.

2.16.Про розгляд земельних питань.

Доповідач: Л. Павлович - спеціаліст відділу земельних відносин, будівництва, архітектури та ЖКГ.

2.17. Різне.

Доповідач: Б. Клим’юк - селищний голова.

3.Провести: пленарне засідання девятої чергової сесії Делятинської селищної ради об'єднаної територіальної громади 28.09.2018 року о 10:00 год. в                         смт Делятин  в приміщенні Народного дому.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження  покласти на начальника відділу загальної, організаційної та інформаційної роботи Л. Процьків - Доцяк.

Селищний голова                                                                  Богдан Клим’юк

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)