A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Делятинська громада
Івано-Франківська область, Надвірнянський район

ВІТАННЯ З ВИЗНАЧНИМИ ДАТАМИ, ПРОФЕСІЙНИМИ СВЯТАМИ, ДНЯМИ НАРОДЖЕННЯ

КЕРІВНИЦТВО ТА ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЩИРО ВІТАЄ ХУДОЖНЬОГО КЕРІВНИКА НАРОДНОГО ДОМУ СМТ ДЕЛЯТИН, ЗАСЛУЖЕНОГО ПРАЦІВНИКА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ, ДЕПУТАТА НАДВІРНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРЛЕНЮКА ВОЛОДИМИРА ЮРІЙОВИЧА З ЮВІЛЕЄМ -ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ! БАЖАЄМО ВАМ ЩЕ ДОВГІ РОКИ УСПІШНО ПРАЦЮВАТИ НА ТВОРЧІЙ НИВІ, МІЦНОГО ЗДОРОВ"Я, СІМЕЙНОГО ЗАТИШКУ, КОХАННЯ, ПОВАГИ ВІД ЛЮДЕЙ, БАГАТО ШАНУВАЛЬНИКІВ ВАШОЇ ТВОРЧОСТІ, ЗДІЙСНЕННЯ ЗАДУМІВ ТА БОЖОЇ ОПІКИ!

КЕРІВНИЦТВО ТА ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІТАЄ ПРАЦІВНИКІВ СФЕРИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ (РЯТУВАЛЬНИКІВ)

МІЦНОГО ЗДОРОВ"Я, ВИТРИМКИ ТА УСПІХІВ У ВАШІЙ НЕЛЕГКІЙ РОБОТІ!

КЕРІВНИЦТВО ТА ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІТАЄ ВСІХ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ З ПРОВЕСІЙНИМ СВЯТОМ! РАДОСТІ, УДАЧІ ТА УСПІХІВ У РОБОТІ НА БЛАГО ГРОМАДИ!

ГОЛОВА, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ, ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДІЛОВОДА ВІДДІЛУ ЗАГАЛЬНОЇ, ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ РОБОТИ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ТИМІНСЬКОГО ВАСИЛЯ ІВАНОВИЧА!

БАЖАЄМО БАДЬОРОСТІ ДУХУ, МІЦНОГО ЗДОРОВ"Я, СІМЕЙНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ, ЗДІЙСНЕННЯ ЗАДУМІВ ТА БОЖОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ НА МНОГАЯ ЛІТ!

Керівництво Делятинської селищної ради ОТГ щиро вітає всіх підприємців, які здійснюють свою діяльність на території громади з професійним святом. ПРАЦЮЙТЕ І РОЗВИВАЙТЕСЯ НА БЛАГО УКРАЇНИ! ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ. МНОГАЯ І БЛАГАЯ ЛІТ!

З нагоди Дня Державного прапора та 27-ї річниці Незалежності України бажаємо вам міцного здоров'я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, добробуту та любові. Нехай кожен день вашого життя буде наповнений радістю, теплом і любов'ю, а ваші добрі справи примножать славу Батьківщини! 


 

ГОЛОВА, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ, ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДИРЕКТОРА ДЕЛЯТИНСЬКОГО МНВК СЕРГЄЄВА ВАЛЕРІЯ ЛЕОНІДОВИЧА. ЩИРО ВДЯЧНІ ВАМ ЗА ВАШУ РОБОТУ ТА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ГРОМАДИ. БУДЬТЕ ЩАСЛИВІ ТА ЗДОРОВІ, УСПІХІВ У ВСІХ ПОЧИНАННЯХ ТА БОЖОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ НА МНОГАЯ І БЛАГАЯ ЛІТ.

ГОЛОВА, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ, ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕПУТАТА ВО № 20 ШОВГЕНЮКА ЛЮБОМИРА ВАСИЛЬОВИЧА. БАЖАЄМО РАДОСТІ ТА ДОСТАТКУ, ЗЛАГОДИ ТА БОЖОЇ ОПІКИ НА ДОВГІ РОКИ.

ГОЛОВА, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ, ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕПУТАТА ВО № 13 ГРИЦИКА ЮРІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА. БАЖАЄМО ВАМ БАДЬОРОСТІ ДУХУ, МІЦНОГО ЗДОРОВ"Я, СІМЕЙНОГО ЗАТИШКУ, ЛЮБОВІ ТА ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ!

 

ГОЛОВА, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ, ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІТАЮТЬ ЧЛЕНА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ, ЧЛЕНА СПІЛКИ УЧАСНИКІВ АТО ДЕЛЯТИНЩИНИ РИМАРУКА В"ЯЧЕСЛАВА ЯРОСЛАВОВИЧА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ. БАЖАЄМО ВАМ МІЦНОГО ЗДОРОВ"Я, СІМЕЙНОГО ЗАТИШКУ, ЛЮБОВІ, ЗЛАГОДИ ТА БОЖОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ НА МНОГАЯ І БЛАГАЯ ЛІТ!

 

ГОЛОВА, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ, ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІТАЮТЬ ЧЛЕНА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МОЙСИШИНА БОГДАНА ВАСИЛЬОВИЧА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ. НАЙЩИРІЩІ ПОБАЖАННЯ СІМЕЙНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ, МІЦНОГО ЗДОРОВ"Я, РАДОСТІ, БЕЗХМАРНОГО НЕБА, ВІРНИХ ДРУЗІВ ТА МНОГАЯ ЛІТ!

ГОЛОВА, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ, ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІТАЮТЬ ЧЛЕНА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГУНДЯКА ВОЛОДИМИРА ВАСИЛЬОВИЧА З 45 РІЧЧЯМ! БАЖАЄМО ВАМ МІЦНОГО ЗДОРОВ"Я, РАДОСТІ, СІМЕЙНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ, ФІНАНСОВОЇ СТАБІЛЬНОСТІ, УСПІХІВ У РОБОТІ ТА БОЖОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ НА МНОГАЯ І БЛАГАЯ ЛІТ!

ГОЛОВА, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ, ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СЕКРЕТАРЯ КЕРІВНИКА ІВАНОЧКУ ВАСИЛІВНУ ФЕДОРЧУК.

ХАЙ АНГЕЛ ОХОРОНЕЦЬ ЗАВЖДИ БУДЕ ПОРУЧ, ШАЛЕНОГО КОХАННЯ, МІЦНОГО ЗДОРОВ"Я ТА ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ!

ГОЛОВА, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ, ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ В.О. СТАРОСТИ ЗАРІЧАНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ЯВОРСЬКУ ЛЮБОВ СТЕПАНІВНУ.

ХАЙ КВІТНЕ ДОЛЯ У РОКАХ ПРЕКРАСНИХ, ЖИТТЯ ПРИНОСИТЬ РАДІСТЬ І ЛЮБОВ, МИР І ЗДОРОВ"Я, ЗЛАГОДУ І ЩАСТЯ, МНОГАЯ ЛІТА ЗНОВ І ЗНОВ!

ГОЛОВА, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ, ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТЕХПРАЦІВНИКА ЧОРНОПОТОКІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ОСТАП"ЮК МАРІЮ ВАСИЛІВНУ.

В цей дорогий для серця день
Бажаєм квітів і пісень!
Від друзів – щирих привітань,
Від зірок – здійснення бажань!
Від сонця – світла і тепла,
Щоб доля щедрою була!
І не спинити часу лік,
Нехай щастить весь довгий вік!

Картинки по запросу КАРТИНКИ КВІТИ

ГОЛОВА, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ, ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ЗАГАЛЬНОЇ, ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ РОБОТИ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПРУС АННУ ВОЛОДИМИРІВНУ. БАЖАЄМО СВІТЛОЇ ДОЛІ І ЩАСТЯ ДОВОЛІ, ШАЛЕНОГО КОХАННЯ, СІМЕЙНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ, РАДОСТІ ВІД ДІТЕЙ, ДОСТАТКУ, ВІРНИХ ДРУЗІВ ТА ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ!

ГОЛОВА, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ, ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВОДІЯ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СТАНІЩУКА МИХАЙЛА МИКОЛАЙОВИЧА! БУДЬТЕ ЗДОРОВІ ТА УСПІШНІ, СІМЕЙНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ, ФІНАНСОВОЇ СТАБІЛЬНОСТІ, БАГАТО ПОСМІШОК ТА БОЖОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ НА МНОГАЯ ЛІТ!

ГОЛОВА, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ, ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІТАЮТЬ З ДНЕМ АНГЕЛА ОТЦІВ ПЕТРА ГОЛІНЕЯ ТА ПЕТРА МОЙСЯКА, ЗАСТУПНИКА СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА ЯКИМЦЯ, ДЕПУТАТА ВО№25 ПЕТРА ЖОЛОБЧУКА, ДЕПУТАТА ВО №22 ПЕТРА ШОВГЕНЮКА. ЗИЧИМО МІЦНОГО ЗДОРОВ"Я,УСПІХІВ НА ВАШІЙ НЕЛЕГКІЙ НИВІ, СІМЕЙНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ, РАДОСТІ І ХАЙ ВАШ АНГЕЛ ОХОРОНЕЦЬ ЗАВЖДИ БУДЕ ПОРУЧ! БОЖОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ НА МНОГАЯ І БЛАГАЯ ЛІТ!

ГОЛОВА, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТА ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕПУТАТА ВО № 25 ЖОЛОБЧУКА ПЕТРА ІВАНОВИЧА. БУДЬТЕ БАГАТІ І ЩАСЛИВІ, МІЦНОГО ЗДОРОВ"Я, ШАЛЕНОГО КОХАННЯ, КАР"ЄРНОГО РОСТУ ТА ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ!

ГОЛОВА, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТА ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ З ПРАВОВОЇ ТА КАДРОВОЇ РОБОТИ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПОП"ЮК ІВАННУ ДЕНИСІВНУ.

БАЖАЄМО МИРУ І СВІТЛОЇ ДОЛІ, ЗАПАЛУ, ЕНЕРГІЇ, СИЛИ ДОВОЛІ.

ТВОРЧОГО ВОГНИКУ, ВІРИ Й НАСНАГИ, ЩЕДРОСТІ СЕРЦЯ, ЛЮДСЬКОЇ ПОВАГИ.

НА ДОВГИХ СТЕЖКАХ ВАШОЇ НИВИ БУДЬТЕ ЗДОРОВІ ЗАВЖДИ І ЩАСЛИВІ!

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТА ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЩИРОСЕРДЕЧНО ВІТАЮТЬ ГОЛОВУ ГРОМАДИ  КЛИМ"ЮКА БОГДАНА БОГДАНОВИЧА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ! БУДЬТЕ ЩАСЛИВІ І БАГАТІ, КОХАНІ ТА УСПІШНІ! КАР"ЄРНОГО РОСТУ, ВІРНИХ ДРУЗІВ, ЗЕЛЕНОГО СВІТЛА НА ДОРОЗІ ТА ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ! НЕХАЙ ГОСПОДЬ ВАС ОБЕРІГАЄ ТА ТРИМАЄ У СВОЇЙ ОПІЦІ МНОГАЯ І БЛАГАЯ ЛІТ!

ГОЛОВА, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТА ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІТАЮТЬ ГОЛОВУ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ, ПОДАТКІВ, ІНВЕСТИЦІЙ, СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ, ДЕПУТАТА ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 2 БОЙКО ВІРУ ВАСИЛІВНУ ЩИРО ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ. БАЖАЄМО ЗАЛИШАТИСЯ ЗАВЖДИ ТАКОЮ РАДІСНОЮ І ПОЗИТИВНОЮ,ЯКОЮ ВИ Є, МІЦНОГО ВАМ ЗДОРОВ"Я, СІМЕЙНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ, ЛЮБОВІ, ДОСТАТКУ, БАГАТО ПОСМІШОК ТА БОЖОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ НА МНОГАЯ ЛІТ!

 

ГОЛОВА, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТА ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІТАЮТЬ  БРАТІВ І СЕСТЕР-УКРАЇНЦІВ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ. ЗИЧИМО МІЦНОГО ЗДОРОВ"Я, БАДЬОРОСТІ ДУХУ ТА ВПЕВНЕНОСТІ У БЕЗХМАРНОМУ КОНСТИТУЦІЙНОМУ МАЙБУТНЬОМУ НАШОЇ СПІЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ. БУДУЙМО РАЗОМ НАШЕ ДЕМОКРАТИЧНЕ СУСПІЛЬСТВО! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!


 

Cелищний голова, виконавчий комітет, та депутатський корпус щиро вітають з днем народження депутата виборчого округу № 24 Делятинської селищної ради об"єднаної територіальної громади  Стефурака Мирослава Дмитровича. Зичимо міцного здоров"я, успіхів у роботі, любові, сімейного благополуччя, фінансової стабільності та здійснення мрій. Працюйте на благо громади ще многая літ!

Заступника селищного голови - Якимця Петра Олексійовича колектив Делятинської селищної ради об"єднаної територіальної громади щиро вітає з днем уродин!

Бажаємо Вам міцного здоров"я, успіхів у нелегкій професійній діяльності, багато посмішок, наснаги, сімейного благополуччя, вірних друзів, шаленого кохання та Божого благословення на многая літ!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Для успішної реалізації проєкту "Делятинщина віртуальна" просимо мешканців Делятинської ОТГ вказати із переліку найбільш привабливі об’єкти в громаді та вказати їх в коментарях (просимо лайкати для пр

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь