Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях м. Івано-Франківська станом на 1 лютого 2019 року

Заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій м. Івано-Франківська на 1 лютого 2019р. становила 15,7 млн. грн, що складає 67,1% від загальної суми боргу по області.

У порівнянні з 1 січня 2019р. сума боргу зменшилась на 2,2%.

У структурі загальної суми заборгованості 85% припадає на підприємства, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, 15% – на економічно активні підприємства.

Основна частина суми боргу із виплати заробітної плати припадає на підприємства промисловості (59,8% від загальної суми боргу) та сфери оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (36,8%).