Про затвердження графіків прийому громадян керівництвом Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади

ДЕЛЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

11 травня 2018 року                            смт Делятин                                                        № 54

Про затвердження графіків

прийому громадян керівництвом

Делятинської селищної ради

об’єднаної територіальної громади

Відповідно до Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», з метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення:

1. Затвердити графік прийому громадян з особистих питань керівництвом Делятинської селищної  ради об’єднаної  територіальної громади (додається).

2. Затвердити графік виїзного особистого прийому громадян керівництвом Делятинської селищної  ради об’єднаної територіальної громади (додається).

3. Затвердити графік роботи «гарячої» телефонної лінії Делятинської  селищної  ради об’єднаної  територіальної громади (додається).

4. Керуючому справами виконавчого комітету Вацик Галині Богданівні  довести до відома громадян  графіки прийому  громадян  керівництвом Делятинської  селищної  ради об’єднаної  територіальної громади.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний  голова                                                       Богдан Климюк