Про заборону продажу алкогольних напоїв військовослужбовцям у військовій формі одягу

Делятинська селищна рада об’єднаної територіальної громади

Надвірнянського району Івано-Франківської області

21 серпня 2018 р  №166

смт Делятин

Про заборону продажу алкогольних напоїв

військовослужбовцям у військовій формі одягу

З метою попередження випадків травматизму та загибелі військовослужбовців і цивільного населення в результаті зловживання алкогольними напоями, недопущення падіння авторитету українських військовослужбовців, а також задля профілактики можливих правопорушень та підтримання належного стану здоров’я військових, розглянувши звернення депутата та учасників АТО, відповідно до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради

вирішив:

1.Заборонити на території Делятинської об’єднаної територіальної громади продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння тощо).

2.Рекомендувати  командирам військових частин, військовослужбовці яких дислокуються на території Делятинської ОТГ, посилити контроль щодо недопущення розпивання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцями, військовозобов’язаними та резервістами під час проходження зборів на території військових частин, військових об’єктів або виконання ними обов’язків військової служби в нетверезому стані.

3.Відділу загальної, організаційної та інформаційної роботи Делятинської селищної ради обꞌєднаної територіальної громади забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Делятинської селищної ради обꞌєднаної територіальної громади з метою інформування субַ’ַєктів господарювання (власників закладів ресторанного господарства та торгових закладів) про заборону, встановлену цим рішенням.

Селищний голова                                                                 Богдан Клим'юк