Про скликання шостої чергової сесії Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади

ДЕЛЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

01 червня 2018 року                             смт Делятин                                         № 75

Про скликання шостої чергової сесії

Делятинської селищної ради

об’єднаної територіальної громади

Відповідно до Регламенту Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної   громади, затвердженого рішенням другої сесії від 08.02.2018  № 13-2/2018,  статей 42, 46, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати шосту чергову сесію Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади сьомого демократичного скликання.

2. Рекомендувати для розгляду на шостій черговій сесії Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади  сьомого демократичного скликання такі  питання:

2.1. Про  внесення змін до рішення селищної ради  від 08.02.2018 № 24-2/2018 «Про селищний бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

Доповідач: М.Обідняк – заступник селищного голови.

2.2. Про Програму благоустрою населених пунктів Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки».

Доповідач: М.Обідняк – заступник селищного голови.

2.3. Про затвердження Правил благоустрою території Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: М.Павлюк – радник голови.

2.4. Про встановлення розмірів орендної плати на земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Л.Павлович – спеціаліст-землевпорядник.

2.5. Про встановлення розміру ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

Доповідач: П.Якимець – заступник селищного голови.

2.6. Про затвердження Положення про преміювання одноразовими стипендіями (преміями) учнів-переможців ІІІ і IV етапів Всеукраїнських олімпіад  з базових дисциплін, ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів  Малої академії наук України, обласних та фінальних етапів учнівських предметних  турнірів, фінального етапу Інтернет-олімпіади, мовно-літературних конкурсів та інших офіційних учнівських змагань, інтелектуальних, мистецьких, творчих  конкурсів, спортивних  змагань, а також про преміювання вчителів, керівників, тренерів, які підготували цих учнів, команди, колективи.

Доповідач: М.Гаврилюк  – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

2.7. Про запровадження плати за землю.

Доповідач: Л.Павлович – спеціаліст-землевпорядник.

2.8. Про затвердження Положення про пайову участь у розвитку інфраструктури Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: М.Павлюк – радник селищного голови.

2.9. Про затвердження  Положення про оренду майна комунальної власності Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Н.Пліщук –  спеціаліст з відділу правової та кадрової роботи.

2.10. Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території  Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

Доповідач: М.Павлюк  – радник селищного голови.

2.11. Про внесення змін до рішення сесії від 08.02.2018 № 37-2/2018  «Про затвердження Статуту Делятинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: В.Кухтарук –  секретар селищної ради.

2.12. Про  внесення змін до рішення сесії від 08.02.2018 № 38-2/2018  «Про затвердження Статуту Зарічанського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Золотий колосок» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: В.Кухтарук –  секретар селищної ради.

2.13. Про внесення змін у рішення третьої сесії від 29.03.2018 № 46-3/2018 «Про План прийняття регуляторних актів Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

Доповідач: М.Обідняк – заступник селищної ради.

2.14. Про затвердження Екологічної програми Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: М.Павлюк – радник селищного голови.

2.15. Про затвердження Положення та встановлення ставки транспортного податку на території Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Доповідач: М.Обідняк – заступник селищної ради.

2.16. Про встановлення єдиного податку на території Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Доповідач: М.Обідняк – заступник селищної ради.

2.17. Про встановлення акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів на території Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Доповідач: М.Павлюк – радник селищного голови.

2.18. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади  та опис посвідчення.

Доповідач: І.Поп’юк – начальник відділу з правової та кадрової роботи апарату селищної ради.

2.19. Про розгляд звернень.

Доповідач: Б.Клим’юк – селищний голова.

2.20. Розгляд земельних питань.

2.21. Різне.

Доповідач: Б.Клим’юк – селищний голова.

3.Провести:

пленарне засідання шостої чергової сесії Делятинської селищної ради                   26.06.2018 року о 11:00 год. у с. Чорні Ослави  у приміщенні Будинку культури.

4.Повідомлення про скликання шостої чергової сесії Делятинської селищної ради  об’єднаної територіальної громади оприлюднити на офіційному веб-сайті Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади та розмістити на інформаційному стенді в приміщенні селищної ради.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                       Богдан Клим’юк