Про проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» Серотюк О.С.

ДЕЛЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

11 липня 2018 року                                    смт Делятин                                                           № 94

Про проведення перевірки

відповідно до Закону України

«Про очищення влади»

Серотюк О.С.

Відповідно до Закону України "Про очищення влади", Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня  2014 року № 563, пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Провести перевірку достовірності відомостей щодо заборон, передбачених  Законом України «Про очищення влади», стосовно спеціаліста  II категорії відділу фінансів, соціально-економічного розвитку, бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення апарату Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної  громади  Серотюк  Оксани  Степанівни.

2.Начальнику відділу з правової та кадрової роботи апарату Делятинської  селищної ради об’єднаної територіальної громади І.Поп’юк  забезпечити  проведення  перевірки  достовірності відомостей стосовно застосування заборон, передбачених  Законом України «Про очищення влади» та забезпечити оприлюднення даного розпорядження  на офіційному веб-сайті  селищної ради.

3.Спеціалісту  II категорії відділу фінансів, соціально-економічного розвитку, бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення апарату Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади Серотюк Оксані Степанівні, невідкладно  забезпечити подання таких документів:

-      власноручно написаної заяви про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них згідно  з додатком 2;

-      копії таких документів:  декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік;   паспорта громадянина України; документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря виконавчого комітету) Делятинської селищної ради об'єднаної територіальної громади  Г.Вацик.

Селищний голова                                                             Б. Клим’юк