про проведення конкурсу

ДЕЛЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13 червня 2018 року                                    смт Делятин                                                           № 83

Про проведення конкурсу

Враховуючи розпорядження селищного голови від 01 червня 2018 року № 75 «Про скликання шостої чергової сесії Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади», відповідно до рішення четвертої позачергової сесії Делятинської селищної ради  об’єднаної територіальної  громади  від   20 квітня 2018 р. № 127- 4/2018 «Про створення  комунального підприємства «Делятинський некомерційний центр первинної медико-санітарної допомоги» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади»,  відповідно до частини 4 пунктів 10, 20 статті 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», постанови Кабінету Міністрів України  від 27 грудня 2017р. № 1094  «Про затвердження Порядку проведення конкурсу  на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони  здоров’я», розпорядження селищного голови Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади від 22.05.2018р. № 64, розпорядження  селищного голови  від 22.05.2018р. № 64  «Про  проведення конкурсу»,  розпорядження   селищного голови  від 29.05.2018р. № 69  «Про конкурсну комісію»:

1. Провести конкурс на зайняття посади головного  лікаря комунального підприємства «Делятинський некомерційний центр первинної  медико-санітарної  допомоги» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади  03 липня 2018 року  о 10.00 год  в приміщенні  Делятинської селищної  ради    об’єднаної територіальної громади  (78442 смт. Делятин, вул. 16 Липня, 273  Надвірнянського району).

2.  Конкурсній комісії  розмістити  дане розпорядження на веб-сайті та інформаційних стендах в адміністративних приміщеннях Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря селищної ради, голову конкурсної комісії  В. Кухтарук.

Селищний голова                                                            Богдан Клим’юк