Про проведення конкурсу на посаду головного лікаря ЦПМСД

ДЕЛЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

02 липня 2018 року                                    смт Делятин                                                          № 89

Про  проведення конкурсу

Відповідно до рішення четвертої позачергової сесії Делятинської селищної    ради  об’єднаної територіальної  громади  від   20 квітня 2018 р. № 128-4/2018 «Про створення  комунального підприємства «Делятинська міська некомерційна лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади»,  відповідно до частини 4 пунктів 10, 20 статті 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних   громад»,  постанови     Кабінету     Міністрів       України  від 27 грудня 2017р. № 1094  «Про затвердження Порядку проведення конкурсу  на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони  здоров’я»:

1.Провести конкурс  на зайняття посади головного  лікаря  комунального  підприємства «Делятинська міська некомерційна лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади  відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою КМУ  від 27.12.2017 № 1094.

2.За результатами проведеного конкурсу  підготувати  подання селищному голові  щодо призначення  переможця  конкурсу  на посаду  головного лікаря  комунального  підприємства «Делятинська міська некомерційна лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря  селищної  ради  В. Кухтарук.

Селищний голова                                                            Богдан Клим’юк