Про ініціативну групу для підготовки та проведення установчих зборів з метою формування складу громадської ради

ДЕЛЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

12 липня 2018 року                            смт Делятин                                                      № 97

Про ініціативну групу

для підготовки  та проведення

установчих зборів з метою

формування складу громадської ради

З метою  забезпечення прав  громадян на участь  у вирішенні питань місцевого значення, здійснення  громадського  контролю за діяльністю  органів місцевого самоврядування, врахування  громадської думки  під час формування  та реалізації місцевої політики, розглянувши звернення депутатів  селищної ради, відповідно до статей 40, пункту 20 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови  Кабінету Міністрів України від 3.11.2010 р. № 996 «Про забезпечення  участі громадськості  у формуванні  та реалізації державної політики»:

1.Оголосити про створення  ініціативної  групи  з підготовки установчих  зборів за участю інститутів  громадянського  суспільства.

2.Інститутам громадянського  суспільства, діючим на території  Делятинської селищної  ради об’єднаної територіальної громади,  делегувати  своїх представників для участі  в ініціативній групі  щодо підготовки  установчих  зборів  для  обрання  громадської  ради  при Делятинській селищній раді  об’єднаної територіальної громади.

3.Для  участі в  ініціативній групі  представникам  інститутів  громадянського суспільства  в місячний  термін з 12 липня по 10 серпня 2018 року включно необхідно подати  до селищної ради  такі документи:

-заяву в довільній  формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства;

-рішення, прийняте у порядку, встановленому  установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування  для  участі  в ініціативній групі представника;

-біографічну довідку делегованого представника інституту  громадянського суспільства із зазначенням  його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи,  посади  в інституті  громадянського  суспільства, контактної інформації;

-копію виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій  та витяг  із статуту (положення) інституту громадянського суспільства  щодо цілей  і завдань його діяльності, засвідчені  у встановленому порядку;

-відомості про місцезнаходження та адресу  електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

4.Начальнику  відділу з правової та кадрової роботи  І. Поп’юк забезпечити прийняття заяв  та доданих документів    претендентів  на участь  в ініціативній групі  щодо підготовки та проведення  установчих зборів для формування  громадської ради.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю  за собою.

Селищний  голова                                                                Б. Климюк