Призер олімпіади з Делятина

Делятинська селищна рада об"єднаної територіальної громади має призера чемпіонату світу з метання молота серед юніорів.

19 липня в облдержадміністрації відбулася прес-конференція з нагоди перемоги спортсмена з Делятина Михайла Гаврилюка на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед юніорів, який проходив 10-15 липня у Фінляндії в м.Тампере.
У ній взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, начальник управління спорту облдержадміністрації Орест Оклієвич, голова обласної федерації легкої атлетики Віталій Матешко, в.о. директора обласної дитячо-юнацької спортивної школи Мирослав Карабін, майстер спорту України з легкої атлетики Михайло Гаврилюк та тренер вищої категорії Ярослав Маланюк.

Зазначалося, що Михайло Гаврилюк виборов бронзу чемпіонату світу з легкої атлетики серед юніорів у метанні молота. Він тренується в селищі Делятин під керівництвом тренера вищої категорії Ярослава Маланюка та представляє Івано-Франківську обласну дитячо-юнацьку спортивну школу. У 2016 році спортсмен вже виборов титул чемпіона Європи з метання молота серед юнаків.

Спортивні функціонери наголошували на необхідності посилення фінансового стимулювання як спортсменів, так і їх тренерів, створення штатної спортивної команди області та розповіли про перспективу участі наших спортсменів в Олімпійських іграх, які відбудуться в 2020 році в Японії.

Михайлу Гаврилюку та його тренеру вручили почесні відзнаки обласної федерації легкої атлетики. Орест Оклієвич повідомив, що згідно з розпорядженням облдержадміністрації в кінці року їм будуть вручені грошові винагороди.