Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами міст та районів області у січні 2019 року

За січень 2019 р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 6,2 млрд. грн, що склало 2,9% її загального обсягу по Україні.

Вагомі обсяги промислової продукції реалізовано підприємствами міст Івано-Франківська (26,6% загальнообласного обсягу), Бурштина (25,2%) та Калуша (23%), а також Долинського (6,4%), Тисменицького (5,3%), Рожнятівського (4%) та Надвірнянського (3,4%) районів. Частка реалізованої продукції підприємств Рогатинського району склала 1,7%, м.Коломиї – 1,6%, Снятинського району – 0,8%, м.Болехова та Галицького району – по 0,4%, Богородчанського та Косівського районів – по 0,3%, Городенківського та Калуського – по 0,2%, Коломийського та Тлумацького – по 0,1%, м. Яремче та Верховинського району – менше 0,1%.

У розрахунку на одну особу населення області промислової продукції реалізовано на 4,5 тис.грн. Вищий, ніж у середньому по області, цей показник у містах Бурштині (100,8 тис. грн), Калуші (21,4 тис. грн), Івано-Франківську (6,3 тис. грн) і Долинському районі (5,7 тис. грн).