За яких умов буде продовжено надання житлових субсидій на неопалювальний період

З травня 2023 року Пенсійний фонд України призначить житлові субсидії на неопалювальний період для більшості домогосподарств, які отримували житлову субсидію у попередньому опалювальному періоді.

13:55 15.05.2023

Голова Делятинської громади Богдан Клим’юк взяв участь у форумі  "Угода мерів в Україні"

Голова Делятинської громади Богдан Клим’юк взяв участь у форумі  «Угода мерів в Україні: працюємо разом над зеленим відновленням», який проходив у  Львові, 10-11 травня.  У конференції взяли участь понад 200 учасників, серед яких представники місцевих та центральних органів влади, асоціацій місцевих органів влади, зацікавлені сторони з України та інших країн.

11:42 15.05.2023

Зі святом, любі матусі!

Воістину в світі немає нічого сильнішого, ніж материнська любов, немає нічого важливішого, ніж материнське серце, немає нічого ціннішого, ніж материнське тепло... Поруч із мамою дорослі і діти почуваються щасливими, вільними, потрібними, навіть коли на душі вирує неспокій. Тільки мама може зрозуміти, розрадити, підтримати, любити просто, безумовно і щодня благословляючи, просить у Господа опіки для своєї дитини...

00:25 14.05.2023