Обговорили підсумки сезону та перспективи розвитку ФК «Легіон»



Обговорили підсумки сезону та перспективи розвитку ФК «Легіон»
Відбулася робоча зустріч за участі голови Делятинської селищної ради, начальника відділу фінансів, головного тренера футбольного клубу «Легіон» села Чорні Ослави Василя Горішного та вболівальників.
Під час зустрічі учасники підбили підсумки футбольного сезону та обговорили перспективи подальшого розвитку клубу. Особливу увагу було приділено питанням фінансової підтримки команди, створенню належних умов для її діяльності, а також планам щодо успішного виступу в наступному чемпіонаті.
За результатами сезону футбольний команда продемонструвала високий рівень спортивної майстерності, у сезоні 2025/26 років ФК «Легіон» виборов друге місце (срібні медалі) у Першості Надвірнянського району з футболу, яка проходила під гаслом на підтримку ЗСУ «Разом Ми Сильні». Приємною подією стало й індивідуальне визнання одного з футболістів команди. Кращим співзахисником у другій лізі, було визнано гравця ФК «Легіон» Романа Горішного. Це вагоме досягнення стало результатом наполегливої праці гравців, тренера та підтримки численних уболівальників.
Делятинська селищна рада щиро вітає ФК «Легіон» із успішним завершенням сезону, бажає нових спортивних звершень, міцного командного духу та яскравих перемог у майбутніх змаганнях.