Сьогодні в нашій громаді ще одне свято відзначається в с. Білі Ослави...

30 річчя трудової діяльності відзначає завідувач Білоославського музею імені Марійки Підгірянки Василь Юрійович Левицький...
Далеких 30 років тому, 2 червня 1996 року, музей вперше відчинив свої двері для відвідувачів і з того дня аж до сьогодні над збереженням культурної спадщини та її примноженням невтомно працював Василь Левицький.
З нагоди радісного та поважного ювілею щиро вітаємо Василя Юрійовича! Від щирого серця бажаємо Вам невичерпної енергії та бадьорого духу, міцного здоров’я та гармонії, родинного тепла та мирного неба! Хай Ваші збережені праці та надбання доносять традиції рідного краю для майбутніх поколінь! Завдяки Вашій науково-просвітницькій та дослідній роботі, через Ваші поетичні твори наш край став відомий далеко за межами області та України, а музей імені Марійки Підгірянки залишається осередком культури, патріотизму, скарбницею народних традицій та культурної спадщини. Хай Ваша віддана та наполеглива праця, професіоналізм і толерантність, виховання молоді та патріотизм будуть гідно оцінені Богом та людьми, а Господь дозволить ще багато років працювати на благо громади та України!
З повагою і найкращими побажаннями селищний голова Богдан Клим’юк та апарат Делятинської селищної ради