Представники Делятинської громади на навчальних зборах резервістів у навчальному центрі Національної гвардії України "Старий Лисець"

Дата: 10.08.2021 08:15

Офіцери запасу Делятинської селищної ради пройшли навчальні збори резервістів у складі окремої бригади територіальної оборони Івано-Франківської області у навчальному центрі Національної гвардії України "Старий Лисець". Зокрема на фото  лейтенант запасу заступник селищного голови Делятинської селищної ради Степан Северилов та молодший лейтенант запасу лісник ДП "Делятинський держлісгосп" Юрій Левицький. Під час цього збору основну увагу зосереджено на практичній підготовці військовозобов'язаних, приведення підрозділів територіальної оборони у готовність до виконання завдань за призначенням - захисту своєї країни від збройної агресії всіма можливими силами і  засобами. Пишаємося нашими колегами і бажаємо їм міцного здоров'я, бадьорого  і незламного духу!