Важлива інформація! Відділ фінансів інформує

Дата: 10.06.2021 14:05

Шановні мешканці громади!

Просимо Вас сплатити борги що склалися станом на 01.06.2021 р. по сплаті земельного  податку з фізичних осіб і орендної плати з фізичних осіб.

Для уточнення суми боргу жителі сіл Білі Ослави, Заріччя, Чорні Ослави, Чорний Потік можуть звернутися до старости свого населеного пункту, а жителі селища Делятин до відділу Центр надання адміністративних послуг.

Посилання на список реквізитів для сплати податків та зборів:

*Стабільність і надійність системи оподаткування на місцевому рівні визначає міцність місцевих бюджетів, достатність їх джерел, а в кінцевому підсумку зумовлює добробут територіальних громад. Податки, що формують місцеві бюджети, повинні стати інструментом стимулювання ділової активності, планування та прогнозування економічного розвитку. Податкова система місцевого рівня повинна стати реальними інструментом впливу місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на економічну діяльність, на якість життя населення.