Служба зайнятості – надійний порадник та помічник

Дата: 22.04.2021 16:04

22 квітня 2021 року відбувся виїзд фахівців Надвірнянської районної філії Івано – Франківського обласного центру зайнятості у Відділ ЦНАП Делятинської селищної ради. Мета якого - надання комплексних послуг громадянам, які проживають у населених пунктах Делятинської ТГ щодо підвищення інформованості про послуги центру зайнятості.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Надвірнянської районної філії Ірина Ткач поінформувала про можливості створення нових робочих місць, перспективи розвитку інфраструктури території громади, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, важливість легального оформлення роботодавцями найманих працівників, професійного навчання селян, у тому числі за сприяння служби зайнятості.

Фахівець з профорієнтації Ірина Кисляк провела особисті прийоми жителів Делятинської ТГ та ознайомила їх зі станом сучасного ринку праці, поінформував про послуги державної служби зайнятості, заходи щодо сприяння у працевлаштуванні, про організації підприємницької діяльності жителів ОТГ та можливість користування електронними сервісами служби зайнятості.

Тісна співпраця служби зайнятості з громадою дає можливість швидко реагувати  на потреби та в подальшому сприяти її розвитку.