Увага! Екологічна акція з прибирання прибережних смуг на території Делятинської ОТГ.

Дата: 14.09.2020 17:05

До уваги мешканців громади! Інформуємо про те, що з нагоди відзначення Міжнародного дня чистих берегів буде проведено екологічну акцію з прибирання прибережних смуг водних об'єктів на території Делятинської ОТГ. Акція розпочнеться о 13.00 год у п'ятницю 18 вересня 2020 року. Заплановано прибрати прилеглі до річки території в смт Делятин (вул. Січових Стрільців - річка Любіжня та вул. Луги , вул. Прут  - річка Прут), с. Заріччя (урочище Нетеча - річка Прут), с. Чорні Ослави ( участок Центр - потік), с. Чорний Потік (вул. Б. Хмельницького, участок Осередок - потік).

Закликаємо долучитися всіх небайдужих, представників громадських організацій, мешканців громади. Не будьмо байдужими!

З собою мати рукавички, мішки для  збору сміття та засоби індивідуального захисту. Захід відбудеться із дотриманням карантинних вимог.