Дата: 01.09.2020 11:52

ОПИС ПОСЛУГИ

Назва послуги: Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації на підставі рішення про припинення юридичної особи (державна реєстрація припинення всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців)

Адміністративний збір: безоплатно

Строк надання послуги: Не пізніше 15 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації. Строк розгляду документів може бути продовжений не більше ніж на 15 робочих днів.

Результат надання: Виписка з Єдиного державного реєстру.

Способи отримання результату: Через портал електронних сервісів

Підстави для відмови: Документи подано особою, яка не має на це повноважень; у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі - Єдиний державний реєстр) містяться відомості про судове рішення щодо заборони проведення реєстраційної дії; не усунуто підстави для зупинення розгляду документів протягом встановленого строку; документи суперечать вимогам Конституції та законів України; документи суперечать статуту громадського формування; порушено встановлений законом порядок створення юридичної особи; невідповідність найменування юридичної особи вимогам закону.

Порядок оскарження: Рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації можуть бути оскаржені до суду.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги:

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

1. Ззаява про державну реєстрацію припинення юридичної особи в результаті її ліквідації

2. Довідка архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню.

ДЕ ОТРИМАТИ?

Відділ Центр надання адміністративних послуг (смт Делятин, центральний офіс, вул. 16 Липня, 273).