Запрошуємо до громадського обговорення детальних планів територій в Делятинській ОТГ

Дата: 19.11.2019 09:29

ОГОЛОШЕННЯ

Інформуємо мешканців Делятинської ОТГ про те, що з  18 листопада до 16 грудня 2019 року включно триватиме громадське обговорення. Пропонуємо ознайомитись із матеріалами громадського обговорення щодо врахування інтересів громадськості (мешканців громади) під час розроблення плану детальної території (розгляд заяв фізичних та юридичних осіб, жителів громади, щодо затвердження плану детальної території земельних ділянок):

с. Чорний Потік

• у районі вул. Б. Хмельницького;

Просимо надавати письмові зауваження чи пропозиції до затвердження детального плану території згідно поданих заяв (графічні матеріали знаходяться у відділі земельних відносин, архітектури, будівництва та ЖКГ).

Письмові зауваження та пропозиції до матеріалів проектів детального плану територій можна подавати до 16 грудня 2019 року включно до відділу земельних відносин, архітектури, містобудування та ЖКГ Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади, або у вигляді електронного звернення за адресою: 04354539@mail.gov.ua.

Замовником вищевказаного детального плану території окремої земельної ділянки по   відведенню та встановленню цільового призначення землі, для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд є Делятинська селищна рада об’єднаної територіальної громади, розробником — головний архітектор проекту Йосипенко М.В. (сертифікат серія АА № 004228). Графічні матеріали розміщені нижче.

Коментарі:

Процьків-Доцяк Л.Л.
2019-11-20 08:12:03

як бачимо: тут можна залишати свої коментарі.