ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕНОЇ РОБОТИ

Звіт депутата

Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади

Віри Кухтарук

24 грудня 2017 року я  обрана депутатом  в/о №7 Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади  VІІ. За поданням селищного голови рішенням сесії  мене обрано секретарем селищної ради. Маючи в одній особі повноваження і депутата місцевої ради, і секретаря селищної ради,  маю можливість    бути всебічно обізнаною у проблемах своїх виборців та  оперативно  сприяти їх вирішенню.  Моя діяльність як депутата селищної  ради спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців, у межах депутатських повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад». А депутатська позиція у сесійній залі зорієнтована виключно на інтереси мешканців нашого краю. За звітний період депутатської діяльності брала участь у роботі усіх сесій Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади. Розробляла  проекти рішень, програми, плани, положення, покликані покращити життя  в громаді. Беру участь у проектній роботі, завдяки  чому  наша громада   вже цього року залучить майже пів мільйона  коштів по виграному проекту «Делятинщина - предвічна брама в Карпати». Інший проект, реалізацією якого  займається робоча група, до складу якої я входжу, покликаний напрацювати концепцію  інтегрованого просторового  планування розвитку громади. За моєю ініціативою  для малозабезпечених діток було організовано разом з працівниками  апарату селищної ради подарунки до св. Миколая, діти змогли отримати теплі речі, канцелярські товари та солодощі.  Також за моєю ініціативою  спільно з працівниками культури для військовослужбовців військової частини А 1807   було організовано святкування Різдвяних свят з вертепом,  колядою та пампухами.

За звітний період вирішувала  нагальні проблеми жителів селища, котрі зверталися за допомогою.  Під час особистих прийомів намагаюся оперативно реагувати на звернення громадян. Підтримую тісні зв’язки з керівниками усіх організацій та установ, які забезпечують життєдіяльність громади. При моєму сприянні як депутата   проведено освітлення                вул. А.Шептицького, заасфальтовано частину цієї вулиці, заасфальтовано частину вул. С.Стрільців та підсипано гравійною сумішшю ряд проблемних місць по  окрузі.  Постійно спілкуюся з виборцями.  За  актом обстеження соціально-побутових умов  жителі мого округу,  які опинилися в складних життєвих обставинах і потребували лікування, отримали соціально-матеріальну допомогу на суму 34 300 грн. З моєю участю були організовані толоки на центральному кладовищі по вул. А. Шептицького. Спільними зусиллями частини жителів    вул. А. Шептицького  та  моєю допомогою було  побудовано дерев’яний міст через річку Любіжня.

Звітуючи про свою діяльність, хочу зазначити, що завжди готова  вислухати своїх виборців і зробити все, що в моїй силі для того, щоб допомогти вирішити їхні  проблеми.

Депутат в/о №7                                                                         Віра Кухтарук

ЗВІТ
депутата Делятинської селищної ради за 2018 рік
Гаврилюка Михайла Миколайовича
виборчий округ №14

Депутатом Делятинської селищної ради мене було обрано у грудні 2017 року по виборчому окрузі №14 (с. Заріччя , вул. Незалежності, П. Мирного,         М. Прута, Франка, Сагайдачного,).
З цього часу і до сьогодні я виконую депутатську роботу, постійно приймаю участь в сесіях селищної ради, засіданнях постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, молоді та спорту, днях депутата, веду особистий прийом виборців.

У своїй діяльності керуюся Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих ради», Регламентом роботи Делятинської селищної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок діяльності депутатів та ради.

Мене цікавлять шляхи наповнення селищного бюджету, ефективність використання коштів, земельних ділянок, забудованих земель, питання транспортного сполучення між віддаленими селами, благоустрою сільської території.

Для покращення благоустрою села приймав участь в програмах по освітленню вулиць, а саме: здійснював обхід вулиць М Прута, Франка з метою визначення місць для встановлення освітлювальних приладів.
             Проінформував своїх виборців про організацію вивезення сміття з території села, провів роз'яснювальну роботу щодо благоустрою територій біля подвір'їв, здійснення обрізування гілок дерев, що створюють аварійні ситуації для електромереж та проїзду транспорту.
            Для вирішення питань, з якими зверталися виборці, я направляв прохання до селищної ради щодо встановлення освітлення по вул. Франка, роз'яснив порядок централізованого вивезення сміття.

За звітний період:

• взяв участь: у 12 сесіях селищної ради (з 12 проведених);
  • на особистому прийомі побувало 28 жителів Делятинської громади, надійшло 3 письмових звернення, із них 1 колективне.

Жодне звернення усне або письмове не лишилося поза увагою і підлягало нагальному вирішенню.

Як голова постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, молоді та спорту брав участь у затвердженні бюджету сільської ради на 2017, 20018 рік та затвердженні плану соціально-економічного розвитку територіальної громади.

Спільно з працівниками селищної ради протягом звітного періоду брав участь у здійсненні  об'їзду фізичних осіб по різних питаннях і зверненнях громадян громади

Тісно співпрацюючи з селищним головою та з допомогою обласного бюджету як начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту проводив роботу по матеріальному забезпеченню закладів освіти та культури.

За рік своєї депутатської діяльності став постійним гостем на святах та урочистостях громади.

У своїй діяльності сподіваюсь на підтримку виборців, т. в.о. старости, депутатського корпусу, виконкому селищної ради, селищного голови, бо тільки спільними зусиллями можна успішно вирішувати соціально-економічні проблеми.